log-an

Spedycja
Transport międzynarodowy
transport krajowy

Log-AN istnieje od 2016 roku, natomiast nasze doświadczenie gromadziliśmy już dużo wcześniej.

Zarówno podczas lepszych jak i gorszych okresów w branży, przez lata rozwijaliśmy nasze możliwości spedycyjne i transportowe, optymalizując je w zależności od potrzeb rynku a w tym potrzeb naszych klientów.

Nasze działania zawsze wykraczały ponad standardy branży spedycyjnej i transportowej, dzięki czemu udało nam się utrzymać klientów nawet w najtrudniejszych chwilach. Nasza lojalność i wysoka jakość współpracy zawsze owocowały doskonałymi relacjami z naszymi kontrahentami, z których wielu możemy w tej chwili nazywać przyjaciółmi.

rozumiemy transport

Twoje towary pozostają w rękach ekspertów od załadunku aż po rozładunek!

To w trosce o jakość usług, która zawsze była dla nas priorytetem, dbamy o to, aby flota naszych pojazdów była zawsze nowoczesna i technicznie sprawna.

Nasze pojazdy to solidne narzędzie pracy dla naszych doświadczonych i zaangażowanych kierowców, między innymi dzięki którym powierzane nam ładunki docierają tam gdzie powinny na czas i w stanie idealnym.

Trzeba podkreślić to jeszcze raz. Nasi kierowcy oraz sprawdzone partnerskie firmy przewozowe są mocnym punktem działalności firmy Log-An.

nasi doświadczeni i zmotywowani spedytorzy czuwają nad sprawnym i bezpieznym przebiegiem procesu transportu.

Nasz świetnie wyszkolony zespół spedycyjny jest doskonale obeznany w przepisach i procedurach obowiązujących w transporcie krajowym i międzynarodowym. Umiejętność posługiwania się językami obcymi gwarantuje udaną komunikację i pozytywne rozwiązanie wszelkich trudności, które zawsze kiedyś pojawiają się przy przewozie ładunków i kontakcie z tak dużą liczbą osób napotykanych każdego dnia na drodze i w przestrzeni formalnej.

Współpracując z nami możesz być pewien, że Twoje towary pozostają od momentu załadunku aż po rozładunek w rękach ekspertów a wszelkie formalności i procedury związane z transportem przebiegną sprawnie i szybko.

Zaufaj nam i sprawdź co dokładnie możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy!

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych usługach w transporcie międzynarodowym i krajowym , nie chcesz narażać Twojego ładunku na opóźnienia i szukasz solidnej spedycji, nie czekaj ani chwili.

Skontaktuj się z nami!

Eksperci
w transporcie

Wszystkim naszym klientom zawsze zapewniamy spokój o powierzony towar i termin dostawy.

Organizujemy transport tak, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną flotę z korzyścią dla kontrahenta.

Dbamy o naszych pracowników, gdyż dzięki nim możemy się rozwijać jako firma, a w zetknięciu z przeciwnościami jesteśmy nieugięci i walczymy, wspierając się wzajemnie.

Wycena Transportu

Sprawdź, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić! 

Wycena jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje!